Pomoc dłużnikom BG baner

Pomoc dłużnikom

Pomoc dłużnikom
Pomoc dłużnikom

Masz dług w funduszu sekurytyzacyjnym, ULTIMO, PROKURA, HOIST, BEST, Get Back, P.R.E.S.C.O. albo w firmie pożyczkowej? Otrzymałeś nakaz zapłaty z sądu albo wezwanie na rozprawę z powództwa firmy windykacyjnej, banku albo firmy pożyczkowej? W sprawie jest już komornik, a Ty nie wiedziałeś o sprawie sądowej? W takiej sytuacji egzekucję można umorzyć, nakaz zapłaty uchylić i nawet odzyskać zabrane pieniądze.

Co dalej? Zwróć się do Kancelarii Radcy Prawnego Olsztyn

Kancelaria Vis Legis reprezentuje dłużników w wytaczanych przez Banki czy też Fundusze, sprawach dotyczących należności z tytułu pożyczek, kredytów.

Z uwagi na fakt, iż sprawy te mogą być pod względem prawnym bardzo skomplikowane, Kancelaria dokonuje analizy sprawy na podstawie otrzymanego nakazu zapłaty lub pozwu.

Otrzymując nakaz zapłaty czy też pozew, nie wolno sytuacji bagatelizować bo koniecznością jest złożenie sprzeciwu lub zarzutów. Przyjęta obrona – zarzuty i twierdzenia mogą się różnić, ze względu na indywidualność każdej ze spraw.

Jednak najczęściej dotyczą one:

Pomoc prawna w tych sprawach jeśli nawet nie spowoduje oddalenia roszczenia w całości, to pomaga chociażby zmienić na jego wysokość m.in. w zakresie odsetek naliczanych nieprawidłowo, które mogą przewyższać w niektórych sytuacjach, dochodzoną kwotę główną.


Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Szybki kontakt

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami

Vis Legis Kancelaria Radcy Prawnego

Katarzyna Mąka
ul. W. Kętrzyńskiego 4/4
10-507 Olsztyn

email: k.maka@vlkancelariaprawna.pl
tel.: 663 236 907
tel. sekretariat: 89 650 17 95, 787 013 853

Wyjście
Przewiń na górę