O Kancelarii BG baner

O Kancelarii

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Vis Legis w Olsztynie stworzona została przez radcę prawnego Katarzynę Mąka

Radca prawny prowadzi obsługę prawną oraz dba o zachowanie najwyższych standardów prawniczych, etycznych oraz biznesowych. Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Mąka w szczególności działa w Olsztynie, w miejscowości Biskupiec ale również na terenie całego województwa  i kraju. Ofertę kieruje do podmiotów gospodarczych oraz do Klientów indywidualnych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Każdorazowo świadczone usługi prawne dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów. Każda sprawa podlega wnikliwej analizie, a radca prawny udziela wskazówek co do sposobu postępowania i wyboru odpowiedniej ścieżki prawnej.

Pełne zaangażowanie, wiedza i poufność to cechy wyróżniające Kancelarię na rynku usług prawniczych i świadczenia pomocy prawnej. Zaufanie i satysfakcja Klientów stanowi największą motywację do działania a przy świadczeniu pomocy – gwarantujemy zaangażowanie i rzetelność!

Zainteresowanych współpracą z kancelarią zapraszamy na osobiste spotkanie z radcą prawnym w siedzibie Kancelarii w Olsztynie lub w miejscowości Biskupiec, gdzie po analizie prawnej zaproponowana zostanie  forma usług prawnych i doradczych dostosowana do Państwa potrzeb oraz możliwości.


Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

Szybki kontakt

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami

Vis Legis Kancelaria Radcy Prawnego

Katarzyna Mąka
ul. W. Kętrzyńskiego 4/4
10-507 Olsztyn

email: k.maka@vlkancelariaprawna.pl
tel.: 663 236 907
tel. sekretariat: 89 650 17 95, 787 013 853

Wyjście
Przewiń na górę