Sprawy „frankowe” BG baner

Sprawy „frankowe”

Sprawy „frankowe”

Kancelaria oferuje wsparcie swoim klientom w zakresie prowadzenia spraw dotyczących kredytów frankowych. Przygotowujemy dokumentację procesową, a także reprezentujemy klientów w sądzie. Radca prawny bezpośrednio zaangażowany prowadzi sprawy o “odfrankowanie” oraz nieważność wziętych przez klienta kredytów. Kancelaria Radcy Prawnego Olsztyn oferuje przedwstępną poradę prawną, w celu oszacowania możliwych dróg rozwiązań sprawy. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Kredyty frankowe – pomoc prawna

Pomoc kancelarii polega na:

Każda pojedyncza sprawa jest traktowana przez nas w sposób indywidualny. Zanim wstąpimy na drogę sądową, analizujemy dany przypadek i przedstawiamy Klientowi nasze wnioski. Pozwala to na podjęcie decyzji jaki rodzaj roszczenia będzie w danym przypadku najbardziej korzystny. O wszelkich krokach podejmowanych w sprawie przeciwko Bankowi informujemy na bieżąco.

Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Udzielamy pomocy prawnej osobom pozwanym w sprawach o zapłatę z powództwa funduszy sekurytyzacyjnych („Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty”). Sprawy te z reguły dotyczą wierzytelności instytucji pożyczkowych lub banków, które zbyły wierzytelności na rzecz funduszu sekurytyzacyjnego.

Świetna znajomość przepisów oraz szczegółowa analiza akt sprawy pozwala na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia sprawy nawet w przypadku nakazów zapłaty wydanych kilka lat wcześniej.


Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Szybki kontakt

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami

Vis Legis Kancelaria Radcy Prawnego

Katarzyna Mąka
ul. W. Kętrzyńskiego 4/4
10-507 Olsztyn

email: k.maka@vlkancelariaprawna.pl
tel.: 663 236 907
tel. sekretariat: 89 650 17 95, 787 013 853

Wyjście
Przewiń na górę